Ke každému nákupu vzorek zdarma Doručení do salonů zdarma
Domů NOVINKY blooming ambient diffuser 175ml
simply zen

blooming ambient diffuser 175ml

aroma difuzér se svěží vůní ovoce a květin

638 Kč

 

Klasický tyčinkový difuzér konstantně rozptyluje vůni do prostoru a snadno provoní i velkou místnost. Pozvolna uvolňuje ovocné a květinové tóny. Vůně granátového jablka a zázvoru se mísí s pomerančovým květem a dřevitými jantarovými tóny. Jeho čistá a nevtíravá vůně je vhodná jak do kanceláře, tak i do jiných komerčních prostor. Designová skleněná dóza krásně ozdobí jakýkoliv interiér.


Hlava: ovocné a květinové tóny

Srdce: granátové jablko, zázvor, pomerančový květ

Základ: dřevité a jantarové tóny


Použití: Ponořte rákosí do difuzéru a nechte jej dobře nasáknout. Po čase je vhodné rákosí vytáhnout a otočit, aby opět dobře nasáklo vůní.


Varování:  Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými negativními účinky. Způsobuje vážné

podráždění očí. Vysoce hořlavá kapalina a výpary. Může vzniknout alergická reakce.Je-li nutná lékařská pomoc, využijte informace o výrobku, které najdete na obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji žáru. Zákaz kouření.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou nasazeny a lze je snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Likvidujte obsah/nádobu v souladu s platnou legislativou o nakládání s odpady.


 

Návody