BLACK SUMMER je tady! Nakupuj se slevou 25 % na vše kromě zlevněného zboží. Stačí zadat kód LETO2024! Akce platí od 1. 6. 2024 do 31. 7. 2024.

Ke každému nákupu vzorek zdarma Doručení do salonů zdarma
Domů blooming ambient diffuser 175ml
simply zen

blooming ambient diffuser 175ml

aroma difuzér se svěží vůní ovoce a květin

638 Kč

 

Klasický tyčinkový difuzér konstantně rozptyluje vůni do prostoru a snadno provoní i velkou místnost. Pozvolna uvolňuje ovocné a květinové tóny. Vůně granátového jablka a zázvoru se mísí s pomerančovým květem a dřevitými jantarovými tóny. Jeho čistá a nevtíravá vůně je vhodná jak do kanceláře, tak i do jiných komerčních prostor. Designová skleněná dóza krásně ozdobí jakýkoliv interiér.


Hlava: ovocné a květinové tóny

Srdce: granátové jablko, zázvor, pomerančový květ

Základ: dřevité a jantarové tóny


Použití: Ponořte rákosí do difuzéru a nechte jej dobře nasáknout. Po čase je vhodné rákosí vytáhnout a otočit, aby opět dobře nasáklo vůní.


Varování:  Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými negativními účinky. Způsobuje vážné

podráždění očí. Vysoce hořlavá kapalina a výpary. Může vzniknout alergická reakce.Je-li nutná lékařská pomoc, využijte informace o výrobku, které najdete na obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji žáru. Zákaz kouření.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou nasazeny a lze je snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Likvidujte obsah/nádobu v souladu s platnou legislativou o nakládání s odpady.


 

Návody