Ke každému nákupu vzorek zdarma Doručení do salonů zdarma
Domů Blog Catwalk Make-up podle Milan Fashion Week

Catwalk Make-up podle Milan Fashion Week

Catwalk Make-up podle Milan Fashion Week

Barvy podzimu nemusí být přízemní. Naopak. Právě na podzim probíhá jedna z nejprestižnějších módních událostí roku - Milan Fashion Week. Ten je známý nejen svými inovativními kolekcemi, ale i líčením, které dokonale podtrhuje jedinečnost a sofistikovanost této události. Vsaďte i vy na originalitu a kreativitu a nechte se inspirovat make-up tipy z milánského fashion weeku. S produkty značky Pippa of London se i vy stanete hvězdou přehlídkových mol.

Milan Fashion Week je známý pro své smyslné a kreativní líčení očí. Nebojte se experimentovat s barvami a kombinujte pestrobarevné pastelové odstíny s metalickými i zlatými tony

Základem je bezchybná pleť,

které docílíte pomocí lehkého make-upu Immaculate SPF35Foundation. Jedním z trendů tohoto roku je tzv.“nude“ nebo „no-makeup“ look. Dokonalý vzhled pleti však neznamená vrstvu make-upu. Naopak. Trikem je, abyste vypadala, že žádný make-up nemáte. Právě s make-upem Immaculate Foundation tohoto vzhledu docílíte. Pleť bude navíc hydratovaná, zvláčněná a rozjasněná.

Look jako z přehlídkového mola

vytvoříte rychle a snadno s pestrou paletkou očních stínů Soho18 -pan Eyeshadow Palette. Originalitu podle své fantazie doladíte pomocí tužky na oči a očních stínů v jednom MagicDuet EyeshadowPowder Pencil. Linka v odstínu metalické zlaté či zelené rozjasní základní look – i to je efekt přehlídkových mol. S tužkou na oči Magic Duet si poradí každá žena, její použití je jednoduché, efekt je wow!

V posledních letech se obočí stalo dominantním prvkem líčení.

Nejprve ho pročesejte a poté dotvarujte a vyplňte pomocí tužky nebo stínu na obočí.

Výborně vám poslouží Perfectionist EyebrowColour od značky Pippa of London, který obočí vytvaruje, vyplní, obarví i vyčeše. Pro svůdný pohled s dokonale dlouhými a zvýrazněnými řasami, které nikdo nepřehlédne ani na přehlídkovém mole, použijte řasenku Nightfall Lenghtening Mascara.

Celkový look dotvoříte pomocí konturování tváří a rozjasnění. Použijte tmavší nebo bronzový odstín pod tváří pro zvýraznění přirozených rysů. Nad lícní kosti použijte jemný rozjasňovač. Paletka rozjasňovačů Stardust 4-pan Highlighter dokonale rozjasní vzhled tváře a dodá jemně bronzový look. Rozjasňovač naneste pomocí štětce na vršek lícních kostí, špičku nosu, do vnitřních koutků očí.

Rtům vévodí trend matných rtěnek.

SuperMatte Lipstick v nude i výrazných odstínech dokonale vykreslí konturu rtů a zároveň je precizně vyplní. Navíc obsahuje vyživující i hydratační složky,které o rty dokonale pečují. S výdrží až 18 hodin je tato rtěnka ideálním společníkem pro společenské akce, které se protáhnou až do ranních hodin. A že jich na podzim není málo! Sezona večírků začíná! Teď už zbývá jen vybrat tu správnou akci, následovat naše makeup tipy a můžete se stát královnou vašeho přehlídkového mola!

Zpět na seznam článků